Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPOR, 3 st, metall, märkta Elidus, höjd ca 40 cm
Slitage, bucklor, avskav, smuts, den röda lampa lös i övre fästet
905584
2021-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här