Bordslampor 3 st

Bordslampor 3 st
Bordslampor 3 st
Bordslampor 3 st
Bordslampor 3 st
Bordslampor 3 st
Bordslampor 3 st
Bordslampor 3 st
Bordslampor 3 st
Bordslampor 3 st
Bordslampor 3 st

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPOR, 3 st, metall, märkta Elidus, höjd ca 40 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, bucklor, avskav, smuts, den röda lampa lös i övre fästet

905584

2021-04-26