4 st orkesterstolen

4 st orkesterstolen
4 st orkesterstolen
4 st orkesterstolen
4 st orkesterstolen
4 st orkesterstolen
4 st orkesterstolen

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 4 st, funkis, Sven Markelius, "Orkesterstolen", sitthöjd ca 46 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken. en stol med fanérskada på ryggen

905585

2021-04-26