Karmstolar NK

Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1-par, 1900-talets mitt, inköpta på Nordiska Kompaniet, björk, avslut av mässing rygg och sits med konstskinn, sitthöjd ca 45 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken

905592

2021-04-26