Karmstolar NK
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 1-par, 1900-talets mitt, inköpta på Nordiska Kompaniet, björk, avslut av mässing rygg och sits med konstskinn, sitthöjd ca 45 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken
905592
2021-04-26