Karmstol Bröderna Andersson
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, Inge Andersson, "Domus", för Bröderna Andersson, 1900-talets mitt, teak, stoppad rygg och sits, klädsel i konstskinn, sitthöjd ca 39 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märke
905593
2021-04-26