Karmstol Bröderna Andersson

Karmstol Bröderna Andersson
Karmstol Bröderna Andersson
Karmstol Bröderna Andersson
Karmstol Bröderna Andersson
Karmstol Bröderna Andersson
Karmstol Bröderna Andersson
Karmstol Bröderna Andersson
Karmstol Bröderna Andersson

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, Inge Andersson, "Domus", för Bröderna Andersson, 1900-talets mitt, teak, stoppad rygg och sits, klädsel i konstskinn, sitthöjd ca 39 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märke

905593

2021-04-26