Matbord teak

Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, teakfanér, 1900-talets mitt, höjd ca 74 cm, 130x86 cm, 2 st iläggsskivor med djup ca 52 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, något solblekt bordsskiva, ställvis mindre stötmärken

905594

2021-04-26