Matbord teak
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, teakfanér, 1900-talets mitt, höjd ca 74 cm, 130x86 cm, 2 st iläggsskivor med djup ca 52 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, något solblekt bordsskiva, ställvis mindre stötmärken
905594
2021-04-26