Piedestal Kina

Piedestal Kina
Piedestal Kina
Piedestal Kina
Piedestal Kina
Piedestal Kina
Piedestal Kina
Piedestal Kina
Piedestal Kina

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDSTAL, Kina, 1800/1900-tal, skuren genombruten dekor, höjd ca 65 cm

Ingår i temaauktionen Orientalika

Bruks och åldersrelaterata slitage, möjligen bytt platt upptill

905595

2021-05-15