Chanel väska 1980-tal

Chanel väska 1980-tal
Chanel väska 1980-tal
Chanel väska 1980-tal
Chanel väska 1980-tal
Chanel väska 1980-tal
Chanel väska 1980-tal
Chanel väska 1980-tal
Chanel väska 1980-tal
Chanel väska 1980-tal
Chanel väska 1980-tal
Chanel väska 1980-tal
Chanel väska 1980-tal
Chanel väska 1980-tal
Chanel väska 1980-tal
Chanel väska 1980-tal
Chanel väska 1980-tal
Chanel väska 1980-tal
Chanel väska 1980-tal

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

9 000 SEK

CHANEL, axelbandsväska i svart lammskinn, länkar i gulmetall med tvinnat skinnband, blixtlåsförsett huvudfack med monogramprydd kläpp, inredning med huvudfack och två blixtlåsförsedda sidofack, etikettmärkt (tillverkningsår 1986-1988), axelband längd ca 90, 22 x 32 x 11 cm

bruksspår, metalldetaljer med legeringsslitage

905600

2021-04-26