Chanel väska 1980-tal
Klubbat för:
10 500 SEK
9 000 SEK
CHANEL, axelbandsväska i svart lammskinn, länkar i gulmetall med tvinnat skinnband, blixtlåsförsett huvudfack med monogramprydd kläpp, inredning med huvudfack och två blixtlåsförsedda sidofack, etikettmärkt (tillverkningsår 1986-1988), axelband längd ca 90, 22 x 32 x 11 cm
bruksspår, metalldetaljer med legeringsslitage
905600
2021-04-26