Taburett

Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TABURETT, 1900/2000-tal, laserat trä samt stoppad och med textil klädsel, höjd ca 46 samt 57x44 cm

Torrsprickor, smärre slitage

905642

2021-04-26