Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TABURETT, 1900/2000-tal, laserat trä samt stoppad och med textil klädsel, höjd ca 46 samt 57x44 cm
Torrsprickor, smärre slitage
905642
2021-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här