Sven-Olof Ehrén litografi

Sven-Olof Ehrén litografi
Sven-Olof Ehrén litografi

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Stockholmspanaroma, signerad samt dateraqd 61, numrerad 130/150, ca 37x49,5 cm

905654

2021-04-27