Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
IAN RUSTH (Sverige, född 1950): olja, blyerts och bladguld på pannå, signerad, daterad -10 à tergo, totalt mått 29x21 cm
905680
2021-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här