Ian Rusth

Ian Rusth
Ian Rusth
Ian Rusth
Ian Rusth
Ian Rusth
Ian Rusth

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IAN RUSTH (Sverige, född 1950): olja, blyerts och bladguld på pannå, signerad, daterad -10 à tergo, totalt mått 29x21 cm

905680

2021-05-02