Vas Bertil Vallien

Vas Bertil Vallien
Vas Bertil Vallien
Vas Bertil Vallien
Vas Bertil Vallien
Vas Bertil Vallien
Vas Bertil Vallien
Vas Bertil Vallien
Vas Bertil Vallien
Vas Bertil Vallien
Vas Bertil Vallien

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL VALLIEN, "Satellite", vas, glas, i form av flaska, signerad och daterad B Vallien 40236 Kosta Boda, höjd 32 cm

905697

2021-04-22