Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ALF WALLANDER, "Trollslända", kaffeservis, Rörstrand, 1900-talets början, 10 delar, bestående av: kaffekanna, sockerskål, 8 kaffekoppar med fat
Sprickor och nagg förekommer
905703
2021-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här