Alf Wallander Trollsländan

Alf Wallander Trollsländan
Alf Wallander Trollsländan
Alf Wallander Trollsländan
Alf Wallander Trollsländan
Alf Wallander Trollsländan
Alf Wallander Trollsländan
Alf Wallander Trollsländan
Alf Wallander Trollsländan
Alf Wallander Trollsländan
Alf Wallander Trollsländan
Alf Wallander Trollsländan
Alf Wallander Trollsländan

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALF WALLANDER, "Trollslända", kaffeservis, Rörstrand, 1900-talets början, 10 delar, bestående av: kaffekanna, sockerskål, 8 kaffekoppar med fat

Sprickor och nagg förekommer

905703

2021-04-21