Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1800-tal, Frankrike, vitemaljerad urtavla märkt Vital Cordier, a Domfront, pendel samt dekor i mässing, slag, urhusets mått 17, 48x38, pendelns längd ca 90 cm

Emaljskador

905708

2021-04-22