Geléskålar uppläggningsfat

Geléskålar uppläggningsfat
Geléskålar uppläggningsfat
Geléskålar uppläggningsfat
Geléskålar uppläggningsfat
Geléskålar uppläggningsfat
Geléskålar uppläggningsfat
Geléskålar uppläggningsfat
Geléskålar uppläggningsfat
Geléskålar uppläggningsfat
Geléskålar uppläggningsfat
Geléskålar uppläggningsfat
Geléskålar uppläggningsfat
Geléskålar uppläggningsfat
Geléskålar uppläggningsfat
Geléskålar uppläggningsfat
Geléskålar uppläggningsfat

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

SKÅLAR på fot, 3 st, 1900-talets början, samtliga med balusterformade ben, varav två genomblåsta, skärslipad konturerad kant, höjd ca 18-23 cm

Nagg

905713

2021-04-21