Christian Louboutin Simple Pump Stl 39.5
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CHRISTIAN LOUBOUTIN, Simple Pump, stl 39.5, nudefärgat patentläder, invändigt klädd med puderfärgad skinnsula, undersidig klassisk Louboutin röd skinnsula, klackhöjd ca 7 cm
Fint bruksskick. Undersisig skinnsula med lättare slitage.
905716
2021-05-02