Olle Bronzén skål

Olle Bronzén skål
Olle Bronzén skål
Olle Bronzén skål
Olle Bronzén skål
Olle Bronzén skål
Olle Bronzén skål
Olle Bronzén skål
Olle Bronzén skål
Olle Bronzén skål
Olle Bronzén skål

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE BROZÉN, skål, glas, Kosta Boda, signerad Olle Bronzén, limited Ed 100, höjd 12 cm

Undertill med repor

905718

2021-04-22