Louis Vuitton Oxford Ballerina Stl 38.5
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
LOUIS VUITTON, Oxford Ballerina, stl 38.5, vernisläder i färg amarante, invändigt skinnklädd sula, dekor på tåparti med guldfärgat monogram, undersidig gummisula med knoppar, etikett samt stämplemärkt i godset
Kraftigt bruksslitage.
905720
2021-05-02