Louis Vuitton Oxford Ballerina Stl 38.5

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

LOUIS VUITTON, Oxford Ballerina, stl 38.5, vernisläder i färg amarante, invändigt skinnklädd sula, dekor på tåparti med guldfärgat monogram, undersidig gummisula med knoppar, etikett samt stämplemärkt i godset

Kraftigt bruksslitage.

905720

2021-05-02