Golvur 1800-tal

Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVUR, 1800-talets första hälft, så kallat Bornholmsur, polykromt bemålat, skuren dekor, slag, höjd 209 cm, lod samt pendel finns

Sprickor, slitage

905736

2021-04-22