Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ELLEN JOLIN (1854-1939): "Claydon House", akvarell, signerad och daterad 98, bildstorlek 25,5 x 40 cm.
Något gulnad, ej examinerad ur ram..
905741
2021-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här