Andreas Wargenbrant förgylld brons

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, skulptur, monogramsignerad W, 17/50, förgylld brons, höjd ca 92, längd ca 90 cm

905743

2021-04-20