Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "El Bull", skulptur i grönpatinerad brons, i form av tjur, monogramsignerad och daterad 2021, höjd ca.14, längd ca 19 cm
905746
2021-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här