Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ERNST NEIZVESTNY(1925-2016) , komposition, etsning, nr 7/30, signerad, motivmått ca 64x32 cm
ej examinerad ur ram
905752
2021-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här