Ernst Losipovitch Neizvestny etsning

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

ERNST NEIZVESTNY(1925-2016) , komposition, etsning, nr 7/30, signerad, motivmått ca 64x32 cm

Zustandsbeschreibung

ej examinerad ur ram

905752

2021-04-26