Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
ERNST NEIZVESTNY(1925-2016) , komposition, etsning, nr 7/30, signerad, motivmått ca 64x32 cm
Zustandsbeschreibung
ej examinerad ur ram
905752
2021-04-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner