Soffbord Alvar Aalto

Soffbord Alvar Aalto
Soffbord Alvar Aalto
Soffbord Alvar Aalto
Soffbord Alvar Aalto
Soffbord Alvar Aalto
Soffbord Alvar Aalto
Soffbord Alvar Aalto
Soffbord Alvar Aalto

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-tal, Alvar Aalto, modell Y805, stomme av björk, glasskiva, höjd ca 45 cm, 70x70 cm

Bruksslitage

905769

2021-04-23