Taklampa 1930-tal
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
TAKLAMPA, 1930-tal, plafondmodell, skärm av glas, tre ljuspunkter, skärmens diameter ca 40 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen, ej funktionstestad
905773
Päivämäärä:
2021-04-23