Taklampa 1930-tal

Taklampa 1930-tal
Taklampa 1930-tal
Taklampa 1930-tal
Taklampa 1930-tal
Taklampa 1930-tal
Taklampa 1930-tal

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

TAKLAMPA, 1930-tal, plafondmodell, skärm av glas, tre ljuspunkter, skärmens diameter ca 40 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen, ej funktionstestad

905773

Päivämäärä:

2021-04-23