Willy Stenberg oljemålning

Willy Stenberg oljemålning
Willy Stenberg oljemålning
Willy Stenberg oljemålning
Willy Stenberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

WILLY STENBERG (samtida): Tussilago, olja på duk, signerad, 75,5 x 75,5 cm.

905776

2021-05-03