Klubbat för:
1 600 SEK
1 000 SEK
ARDY STRÜWER (född 1939): "Summerdream", signerad ARDY, 1973, epereuve d´artiste, färglitografi, bildmått ca 40x55 cm
Med dedikation
905777
2021-04-20