Ardu Strüwer färglitografi

Ardu Strüwer färglitografi
Ardu Strüwer färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

1 000 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): "Summerdream", signerad ARDY, 1973, epereuve d´artiste, färglitografi, bildmått ca 40x55 cm

Med dedikation

905777

2021-04-20