Thorvald Rygaard oljemålning

Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning
Thorvald Rygaard oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THORVALD RYGAARD (Norge 1872-1939): Norskt fjordlandskap, signerad och daterad T Rygaard 1924, olja på duk, 50x71 cm

905788

2021-04-20