Segelbåtsmodell

Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SEGELBÅTSMODELL, omkring 1900-talets mitt, inredd, delvis bemålad, ställ medföljer, längd ca 105 höjd 155 cm

Skador förekommer

905789

2021-04-20