Ulf Onsberg oljemålning

Ulf Onsberg oljemålning
Ulf Onsberg oljemålning
Ulf Onsberg oljemålning
Ulf Onsberg oljemålning
Ulf Onsberg oljemålning
Ulf Onsberg oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF ONSBERG (född 1932): Motiv från Nybrokajen, signerad, olja på duk, ca 59x59 cm

905794

2021-04-27