Örsjö Belysning bordslampa modell Streck

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOEL KARLSSON, "Streck", bordslampa, Örsjö Belysning, stomme i pulverlacerad metall med detaljer i mässing, etikettmärkt "Örsjö Belysning", höjd ca 61 cm

Ingår i temaauktionen Ljusare tider

Skador: Minimalt slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

905797

2021-04-22