Bestick Chippendale 62 delar silver
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BESTICK, 62 dlr, silver, modell Chippendale, stämplar, bestående av: 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 12 dessertgafflar, 12 dessertknivar samt 2 smörknivar, total vikt exkl. knivar 1141 g
Bruksslitage
905806
2021-04-27