Bestick Chippendale 62 delar silver

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BESTICK, 62 dlr, silver, modell Chippendale, stämplar, bestående av: 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 12 dessertgafflar, 12 dessertknivar samt 2 smörknivar, total vikt exkl. knivar 1141 g

Bruksslitage

905806

2021-04-27