Klubbat för:
5 600 SEK
1 500 SEK
SKULPTUR, "Look at my legs", design RR Sweden, Helsingborg, förgylld brons, i form av gymnastiserande groda, signerad RR, total höjd inkl sockel ca 13, bredd 22 cm
905816
2021-04-20