Skylt England

Skylt England
Skylt England
Skylt England
Skylt England

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKYLT, gjutjärn, England, 1900-talets början, bemålad, ca 20x42 cm

Slitage, färgbortfall, smärre rost, delvis senare bemålning

905823

2021-04-23