Silverbägare

Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄGARE, 3 st., silver, 1900-tal, höjd ca 14,5-6 cm, total vikt vca 204 g

bruks- och åldersrelaterat slitage

905827

2021-04-26