Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
HANNELORE DREUTLER, skulptur, glas, Studio Åhus, monogramsignerad och daterad 2004, höjd ca 37 cm
Zustandsbeschreibung
905834
2021-04-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner