Hannelore Dreutler skålvas

Hannelore Dreutler skålvas
Hannelore Dreutler skålvas
Hannelore Dreutler skålvas
Hannelore Dreutler skålvas
Hannelore Dreutler skålvas
Hannelore Dreutler skålvas
Hannelore Dreutler skålvas
Hannelore Dreutler skålvas
Hannelore Dreutler skålvas
Hannelore Dreutler skålvas
Hannelore Dreutler skålvas
Hannelore Dreutler skålvas

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

HANNELORE DREUTLER, skulptur, glas, Studio Åhus, monogramsignerad och daterad 2004, höjd ca 37 cm

Zustandsbeschreibung

905834

2021-04-22