Vägglampa Hans-Agne Jakobsson
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, väggarmatur, 1900-talets andra hälft, Markaryd, mässing, två ljusarmar, kupor av opakt frostat glas, ca 44x28,5 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej fuktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
905857
2021-04-26