Karmstol design Erik Kirkegaard

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK KIRKEGAARD, karmstol, 1950-tal, ek svart skinnklädsel, sitthöjd ca 46 cm, märkt "Made in Denmark Design: E. Kirkegaard"

Slitage, sits med lös söm, torkad skumgummistoppning.

905866

2021-04-21