Hvidt & Mölgaard, soffbord
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, "MInerva", soffbord, 1900-talets mitt, brännmärkt, "Minerva", France & Son, Danmark, teak samt rotting, höjd ca 64, 77x77 cm
Fläckar, bruksslitage, rotting med småhål
905869
2021-04-26