Hvidt & Mölgaard, soffbord

Hvidt & Mölgaard, soffbord
Hvidt & Mölgaard, soffbord
Hvidt & Mölgaard, soffbord
Hvidt & Mölgaard, soffbord
Hvidt & Mölgaard, soffbord
Hvidt & Mölgaard, soffbord
Hvidt & Mölgaard, soffbord
Hvidt & Mölgaard, soffbord
Hvidt & Mölgaard, soffbord
Hvidt & Mölgaard, soffbord
Hvidt & Mölgaard, soffbord
Hvidt & Mölgaard, soffbord
Hvidt & Mölgaard, soffbord
Hvidt & Mölgaard, soffbord

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, "MInerva", soffbord, 1900-talets mitt, brännmärkt, "Minerva", France & Son, Danmark, teak samt rotting, höjd ca 64, 77x77 cm

Fläckar, bruksslitage, rotting med småhål

905869

2021-04-26