Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KJELL LÖWENADLER (1905-1993): Ishockeymatch Leksand, signerad och daterad Löwenadler 1963, olja på pannå, ca 79x98 cm
905873
2021-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här