Kjell Löwenadler

Kjell Löwenadler
Kjell Löwenadler
Kjell Löwenadler
Kjell Löwenadler
Kjell Löwenadler
Kjell Löwenadler

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KJELL LÖWENADLER (1905-1993): Ishockeymatch Leksand, signerad och daterad Löwenadler 1963, olja på pannå, ca 79x98 cm

905873

2021-04-23