Laxserveringsbestick

Laxserveringsbestick
Laxserveringsbestick
Laxserveringsbestick
Laxserveringsbestick
Laxserveringsbestick
Laxserveringsbestick
Laxserveringsbestick
Laxserveringsbestick
Laxserveringsbestick
Laxserveringsbestick
Laxserveringsbestick
Laxserveringsbestick
Laxserveringsbestick
Laxserveringsbestick

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LAXSERVERINGSBESTICK, 4 dlr, silver, Minerva Paris, tidigt 1900-tal, dekor i form akantusbård och blommor, längd ca 17 cm, i orginaletui, total vikt ca 145 g

bruks- och åldersrelaterat slitage

905885

2021-04-27