Laxserveringsbestick
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LAXSERVERINGSBESTICK, 4 dlr, silver, Minerva Paris, tidigt 1900-tal, dekor i form akantusbård och blommor, längd ca 17 cm, i orginaletui, total vikt ca 145 g
bruks- och åldersrelaterat slitage
905885
2021-04-27